Apie Autel

UAB „Baltic Diagnostic Service“ – vieninteliai AUTEL diagnostikos įrangos atstovai Baltijos šalyse

 autel oficialūs atstovai

 

AUTEL yra viena iš pirmaujančių profesionalios diagnostikos įrangos gamintojų ir tiekėjų pasaulyje. Nuo įmonės įkūrimo, įmonės tikslas yra kurti kuo didesnę vertę visame pasaulyje esantiems klientams, teikti kuo kokybiškesnę diagnostikos įrangą, ekonomiškus ir novatoriškus produktus.

 

AUTEL siekdama tiekti aukščiausios kokybės įrangą klientams, nuolatos stengiasi išsiaiškinti galutinių vartotojų poreikius įrangai ir juos pritaikyti praktiškai kiekvienoje gaminamoje įrangoje. Todėl AUTEL koorporacija nuolatos investuoja į mokslinius tyrimus ir bandymus. Komandą sudaro profesionalūs inžinieriai ir ekspertai, kurie turi ilgametę patirtį diagnostikos įrangos ir priedų kūrimo srityje. Visi gaminami produktai yra pagaminti atitinkant aukščiausius tarptautinius standartus.

 

Nuo pat veiklos pradžios, AUTEL vartotojams siūlo pačią plačiausią įrangos gamą, su kuria galima atlikti visus transporto priemonių elektronikos remonto ir priežiūros darbus. Gali pasiūlyti kodų skaitytuvus, profesionalius diagnostikos prietaisus, specializuotus aptarnavimo įrankius, prietaisus programavimui ir adaptacijai bei kitus prietaisus visapusiškai diagnostikai.

 

AUTEL kuria ir tiekia profesionaliausius novatoriškus įrankius ir įrangą, kuri yra skirta dirbti su TPMS ar ADAS kalibracijos sistemomis. Jeigu gamintojai žengia naują žingsnį kurdami inovacijas, AUTEL viena pirmųjų pasiūlo atitinkamas įrangas dirbti su naujausiomis sistemomis.

UAB „Baltic Diagnostic Service“ – siūlo didžiausią kompiuterinės diagnostikos prietaisų pasirinkimą Baltijos valstybėse. Prekiaujame auto diagnostine įranga lengvajam, motociklams, sunkiajam transportui ir visai agro technikai.

Garantuojame Jums palankiausią kainą už kokybišką produktą.

Mūsų kolektyvas sukaupęs ilgametę patirtį dirbant su pačia įvairiausia diagnostine įranga.

KITA INFORMACIJA

KUR GALIMA ĮSIGYTI AUTEL DIAGNOSTIKOS ĮRANGĄ?

Visus Autel prietaisus galite įsigyti mūsų parduotuvėse Kaune ir Vilniuje. Esant poreikiui, galima Jums juos pristatyti į vietą.

AR PRISTATOTE ĮRANGA VISOJE LIETUVOJE?

Visa Autel produkcija yra pristatoma per 1-2 d.d. visoje Lietuvoje. Esant poreikiui, galime prekes pristatyti į bet kurią vietą užsienyje.

AR GALIMA PRIETAISUS ATNAUJINTI NUOTOLINIU BŪDU?

Taip, norint prietaisuose atnaujinti programinę įrangą, Jums tereikia įsijungti internetą ir pasakyti prietaiso S/N.

SUSISIEKIME

PARDUOTUVIŲ ADRESAI

Stulginskio g. 41G, Kaunas / Kareivių g. 19-141, Vilnius

TEL. NR.:
Kauno filialas +370 602 25225 / Vilniaus filialas +370 680 80002

EL.PAŠTAS:
Kauno filialas kaunas@balticdiag.eu / Vilniaus filialas vilnius@balticdiag.eu”